Kérések, információk

Kérjük az egyesület azon tagjait, akik még nem fizették be az idei év tagdíját, hogy ezt a mellékelt csekken, vagy legkésőbb a taggyűlés alkalmával személyesen tegyék meg. Ennek díja változatlanul 2.000 Ft. Örömmel fogadjuk új tagok jelentkezését is. A tagságon belül megkülönböztetjük a rendes tagokat, akik Püspökszentlászlón tulajdonjoggal rendelkeznek, illetve a pártoló tagokat, akik e falu és környéke iránt érzett szeretetük okán csatlakoznak egyesületünkhöz.
Mindazok, akik adományaikkal szeretnék segíteni egyesületünk munkáját, szintén a mellékelt csekkel, vagy bankszámla számunkra fizethetnek. Befizetések alkalmával a közlemény rovatban fontos feltüntetni, hogy az összeg rendeltetése tagdíj, vagy adomány. Őrömmel és köszönettel fogadjuk az Szja 1%-ának felajánlását is.

Egyesületünk adatai és elérhetőségei:

Név: Püspökszentlászló Barátainak Egyesülete
Bank: Mecsekvidéke Takarékszövetkezet
Számlaszám: 50300020-15100230
Adószám: 19387675-1-02
Cím: 7694 Hosszúhetény, Püspökszentlászló 18.
Telefon: 30/7437-048
E-mail: info@puspokszentlaszlo.hu
Web: http://www.puspokszentlaszlo.hu